Podpořte vznik projektu a předplaťte si svůj Happy End!

IMG_4030_1

Podpořte nový projekt a přijďte si vyzkoušet vlastní smrt…

Pět večerů, patnáct druhů smrti, tři desítky hereček, stovka diváků a jeden život. Tak se dá stručně shrnout nově připravované představení Happy End v Hotelu “Chateau Switzerland”, jehož premiéra je plánována na 17. září letošního roku v unikátním prostoru sv. Gabriela na Smíchově. Diváky prosíme o podporu na dárcovské platformě Donio.

Připravované představení se zaměřuje na otázky ohledně posledního okamžiku lidského života – smrti. Slibujeme možnost o smrti meditovat, přemýšlet, připravovat se na ni nebo ji dokonce osobitým způsobem zažít. Jako dočasný luxusní hotel poslouží lokace bývalého kláštera sv. Gabriela na Smíchově. Součástí večera bude například také koncert operních árií umírajících hrdinek, filozofická masterclass o konečnosti, módní přehlídka, stand up, či poslední večeře v luxusní hotelové restauraci.

V souvislosti s náročným vznikem projektu vyzýváme k podpoře představení skrze dárcovskou platformu Donio. Zájemci zde mají na výběr z téměř dvou desítek odměn, mezi kterými vedle standardních vstupenek a propagačních předmětů nabízíme například také výrobu posmrtné masky či operní koncert u zájemců doma v obýváku.

Představení vzniká v koprodukci s divadlem Venuše ve Švehlovce a festivalem příští vlna/next wave. Jeho vznik zároveň podpořilo Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hlavního města Prahy a Státní fond kultury.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *