Happy End v hotelu Chateau Switzerland: premiéra 17.9.2020

Happy End v hotelu Chateau Switzerland

Imerzivní divadelní projekt slibuje mimořádně intenzivní pobyt v luxusním ubytovacím zařízení, kde budete chtít snít svůj věčný sen. VIP párty s možností noclehu má na programu koncert komorní hudby, módní přehlídku i poslední večeři, lze využít hotelové wellness i konzultace s vyškoleným a vždy ochotným personálem. Hotel přirozeně nabízí i řadu tematických pokojů, vždy s vyhlídkou na druhý břeh. Jsme velice rádi, že jste si pro svůj happy end vybrali právě naši instituci, a tuto důvěru nehodláme zklamat.

Program bude připraven pro ty, co chtějí něco zažít, i pro ty, co chtějí jen sledovat.

Hotel otevře své brány na pouhé 3 exkluzivní večery v září 2020 v prostorách rozlehlého kláštera sv. Gabriela na pražském Smíchově.

Projekt Happy end v hotelu “Chateau Switzerland” je dalším výrazným počinem skupiny Depresivní děti touží po penězích, který navazuje na předchozí inscenace Bordel L’Amour (nominace na Cenu Divadelních novin)a Marie Stuartovna. Anatomie (dramatu), které si odvezlo cenu z festivalu OFFenzíva v Ostravě. Tentokrát není ústředním tématem láska, nýbrž smrt.

Režie: Jakub Čermák
Scéna a kostýmy: Martina Zwyrtek, Jana Preková
Hudba: Tanita Yanková, Angelina Rud
Hrají: Anežka Rusevová, Angelina Rud, Barbora Šupová, Becka McFadden, Eva Kývalová, Markéta Pščolková, Matylda Habartová, Nicole Adelman, Paulina Dobosz, Petra Mošovská, Tanita Yanková, Veronika Hurtová a další
Produkce: Patricie Jelínková, Zuzana Juklová

Projekt vzniká v koprodukci s festivalem …příští vlna/next wave…, jeho vznik podpořily následující instituce: Ministerstvo kultury ČR, hlavní město Praha, Státní fond kultury.

Čtvrtek 17.9., sobota 19.9. a neděle 20.9., 19.00, Bývalý klášter svatého Gabriela na Smíchově. Vstupenky v síti GoOut.cz, zakoupíte po kliknutí sem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *